CERTYFIKATY i REFERENCJE

Nasi klienci m.in.:

  1. ADAMPOL SPÓŁKA AKCYJNA, Zaścianki
  2. „AGATA” SPÓŁKA AKCYJNA, Katowice
  3. AGENCJA INWESTYCYJNO-HANDLOWA, Gdańsk
  4. AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA, Warszawa
  5. AGENCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH „COGITO”, Rumia
  6. AIF KANCELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wrocław
  7. AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI PEDAGOGICZNYCH, Kwidzyn
  8. ALFA LAVAL POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
  9. ALIAGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Bardo
  10. ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o. S.K.A., Gdynia
  11. ALTADIS POLSKA S.A., Radom
  12. ALUSHIP TECHNOLOGY Sp. z o.o., Gdańsk
  13. APS GROUP Sp. z o.o., Gdynia
  14. ARCH PRODUCT, MARCIN FIK PROJEKTOWANIE KOMPLEKSOWE, Gdańsk
  15. ARCHIME Maciej Ejdys, Niewodnica Korycka
  16. ARCHIPLAN PRACOWNIA PROJEKTOWA Wojciech Rydzyński, Gdynia
  17. ARON Radosław Niszczota, Ciechanów
  18. ARS KOMFORT SERWIS Marcin Szubert Sp. j., Gdynia
  19. ART BUDOWNICTWO Sp. z o.o., Wrocław
  20. ARTINEX Krzysztof Wolski, Warszawa
  21. ASTRA NAILS POLSKA Natalia Stopa, Reda
  22. ATC CARGO S. A., Gdynia
  23. AUTORSKA PRACOWNIA INŻYNIERII SANITARNEJ „APIS”, Piła
  24. AXELL FINANCIAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Skierniewice
  25. B&D CONSULTING Sp. z o.o., Wrocław
  26. BAKPIT Krzysztof Jarzyński, Różyny
  27. BALEX METAL Sp. z. o. o., Bolszewo
  28. BALTA S.A, Gdańsk
  29. BAŁTYK-GAZ Sp. z. o. o., Rumia
  30. BANK INICJATYW SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH S.A.
  31. BANK PKO BP, Gdynia
  32. BANK SPÓŁDZIELCZY, Rumia
  33. BBK SPÓŁKA AKCYJNA, Kowale
  34. BEAPHAR POLSKA Sp. z. o. o., Gdynia
  35. BEMAKOR Sp. z. o. o., Gdańsk
  36. BILO, Rumia
  37. BIURO AUDYTU I RACHUNKOWOŚCI PROMAR SP. Z O.O., Gdynia
  38. BIURO RACHUNKOWE KONCEPT, Gdynia
  39. BIURO RACHUNKOWE ORDER, Rumia
  40. BIURO RACHUNKOWE POLGRAND, Gdynia
  41. BIURO RACHUNKOWE VERUS Agata Myszker, Gdynia
  42. BIURO TECHNICZNE KONSTEEL, Gdańsk
  43. BIURO USŁUG INWESTYCYJNO-BUDOWLANYCH JACHOWICZ, Łódź
  44. BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH „ATUT” Dorota Gończ, Jurata
  45. BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH I OBSŁUGI INWESTYCJI Andrzej Dłutkowski, Poznań
  46. BLACHARSTWO SAMOCHODOWE PRACE ZIEMNO – BUDOWLANE, MOSTY
  47. STUDIO.PROJEKT mgr inż.. Bogusław Sobotka, Gdańsk
  48. BOMBARDIER TRANSPORTATION (ZWUS) POLSKA Sp. z. o. o., Katowice
  49. B O M O S Sp. z o.o., Milanówek
  50. BUDMEX P.H.U Marzena Paschke, Kłębowo Luzino
  51. BUDOWNICTWO, KONSULTING, HANDEL, Dąbrowa Górnicza
  52. BYSEWO KOLOR Sp. z. o. o., Gdańsk
  53. CAMBRIDGE DIAGNOSTICS (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  54. CASTORAMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  55. CENTRUM BIEGŁEGO KSIĘGOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdynia
  56. CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ „CISTOR”, Toruń
  57. CENTRUM KSIĘGOWE, DORADCZE I INFORMATYCZNE “BOJA” Sp. z o.o., Gdynia
  58. CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO, Sopot
  59. COMPUS Piotr Pankiewicz, Jasło
  60. „CONRAD” SPÓŁKA AKCYJNA, Gdańsk
  61. COPLAN POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
  62. CURRENDA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Sopot
  63. CPS-IEP Sp. z o.o., Kwidzyn
  64. CZERNIAWSKI & BŁASZKOWSKI RADCY PRAWNI S.P., Gdańsk
  65. CZMUDA S.A., Olsztyn
  66. DAAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdańsk
  67. DANFOSS LPM Sp. z o. o., Chwaszczyno
  68. DCT Lidia Krawiecka – Nacewicz, Tczew
  69. DELLNER Sp. z o.o., Gdynia
  70. DLF Sp. z o.o., Gdynia
  71. DELPHI POLAND S.A. Odział Gdańsk,
  72. DENTART ZOFIA WÓJTOWICZ, Koleczkowo, Bojano
  73. DESOTEC POLSKA Sp. z o.o., Gdynia
  74. DLS S.A., Suchy Dwór, Kosakowo
  75. DOM FINANSOWY QS Sp. z o.o., Gdańsk
  76. DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, Lubkowo
  77. DOMEX EDMUND NIESIOŁOWSKI, Gdańsk
  78. DORADZTWO GOSPODARCZE DGA S.A., Gdynia
  79. DR NATURA I SPORT MARCIN STANGLEWICZ, Gdynia
  80. DROGIMPEX BIURO INŻYNIERSKIE inż. Jan Buzalewicz, Wrocław
  81. DYSTRYBUTOR ZIAJA Krzysztof Skrzypek, Gdynia
  82. ECOL – UNICON Sp. z o.o., Gdańsk
  83. EDORADCA Sp. z o.o., Tczew
  84. EKOBUD PROJEKTOWANIE KONSULTING Marek Babicki, Wrocław
  85. EKOL-UNICON Sp. z o.o., Gdańsk
  86. ELDESCENT Tomasz Swędzikiewicz, Gdynia
  87. ELEGANCE CONCEPT Dorota Fengler-Kasperowicz, Rumia
  88. ELEKTROCIEPŁOWNIE WYBRZEŻE S.A., Gdańsk
  89. ELEKTROTERMEX Sp. z o.o., Ostrołęka
  90. ELEKTROWNIA WODNA ŻARNOWIEC, Gniewno
  91. ELFEKO S.A., Gdynia
  92. ELWOZ Sp. z o.o., Miechucino
  93. ESPERSEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Koszalin
  94. ENERGA S.A., Gdańsk
  95. ENERGA LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płock
  96. ENERGA OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdańsk
  97. ENERGOAPARATURA S.A., Gdańsk
  98. ENBIO TECHNOLOGY Sp. z o.o., Kosakowo
  99. EUROMAL – GRUPA STOCZNI GDYNIA Sp. z o.o., Gdynia
  100. EURO NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  101. EXALO DRILLING SPÓŁKA AKCYJNA, Piła
  102. „EXPOM” SPÓŁKA AKCYJNA, WELDED STEEL CONSTRUCTIONS, Kurzętnik
  103. FAWAPOL Sp. z o.o., Łódź
  104. FIRMA „RECORD” Sp. z o.o., Gdańsk
  105. FIRMA BROKERSKA REMEDIUM Zbigniew Krzysztofek, Gdańsk
  106. FIRMA BUDOWLANA „JASIŃSKI”, Gdynia
  107. FIRMA HALLER S.A., Katowice
  108. FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA STAMAR Andrzej Charuk, Gdańsk
  109. FIRMA USŁUGOWA „NESTOR” Monika Helfer, Gdynia
  110. FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED Sp. Z o.o., Gdańsk
  111. FLÜGGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdańsk
  112. FOTO-GOCHA Jarosław Banach, TCZEW
  113. FUNDACJA GOSPODARCZA, Gdynia
  114. GDAŃSKA FUNDACJA DOBROCZYNNOŚCI, Gdańsk
  115. GDAŃSKA INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA Sp. z o.o.
  116. GDF S. C. M. Grudzień& Tarłowska, Gdynia
  117. GIERUSZ I WSPÓLNICY BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o. Sopot
  118. GLANTZ Sp. J. A. Andrychewicz, P. Palkowski, Gdynia
  119. GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Cedrach Wielkich
  120. GMINNY ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH, Nowa Wieś Lęborska
  121. GPK CENTERMED, Gdynia
  122. GRECOM Grzegorz Hinz, Gdańsk
  123. GREEN WAY Sp. z o.o., Gdynia
  124. GREGORS ELECTRONIC, Żukowo
  125. GRUPA LOTOS S.A., Gdańsk
  126. GRUPA ŻYWIEC S.A., Żywiec
  127. GS- HYDRO Sp. z o.o., Gdynia
  128. HANZA Sp. z o.o., Szczecin
  129. HARCERSKI OŚRODEK MORSKI PUCK ZHP, Puck
  130. HK FINANCE & ACCOUNTING Sp. z o.o., Gdańsk
  131. HK PROJECT MANAGEMENT Sp. z o.o., Gdynia
  132. HP- STAL, Gdańsk
  133. HYDROPRESS SERWIS Sp. z o.o., Gdańsk
  134. ITG Ignaczak Technika Grzewcza Sp. z o.o., Słupsk
  135. IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Wrocław
  136. IMPERIAL TOBACCO GROUP COMPANY, Radom
  137. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Ewa Bartkowicz, Przasnysz
  138. INKLUZJA Jacek Kocieniewski, Gdynia
  139. INSTALATORSTWO SANITARNE ICO, WODJAR Jarosław Brylowski, Somonino
  140. INVEST KOMFORT S.A., Gdynia
  141. INWESTYCYJNY NADZÓR W BUDOWNICTWIE Wiesław Perlik, Bydgoszcz
  142. INŻYNIERSKA OBSŁUGA BUDOWNICTWA Janusz Maruszkiewicz, Warszawa
  143. IWNORT S.C. CENTRUM SZKOLENIOWE SPAWALNICZE, Gdynia
  144. INVEST NIERUCHOMOŚCI Jarosław Grebasz, Sopot
  145. JACHT KLUB im. Conrada, Gdańsk
  146. JEDNOSTKA WOJSKOWA nr 2035, Gdynia
  147. JEDNOSTKA WOJSKOWA nr 4651, Gdynia
  148. JOHANN A. KRAUSE POLSKA Sp. z o.o., Gdańsk
  149. JULIAN GAŁECKI PRACOWNIA PROJEKTOWANIA I USŁUG INWESTYCYJNYCH, Wrocław
  150. „KASZUBY INWEST” SPÓŁKA AKCYJNA, Wejherowo
  151. KANCELARIA ADWOKACKA Andrzej Drania, Gdynia
  152. KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA Piotr Lewandowski, Gdańsk
  153. KB POMORZE Sp. z o.o., Gdańsk
  154. K-CONSULT Sp. z o.o., Gdynia
  155. KLIMAS PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-PROJEKTOWE, Krotoszyn
  156. KLIMOR Sp. z o.o., Gdynia
  157. „KOGA-MARIS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Hel
  158. KOMPANIA PIWOWARSKA S.A., Poznań
  159. KWIDZYŃSKIE CENTRUM KULTURY, Kwidzyn
  160. „LEROY-MERLIN POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  161. LG DISPLAY POLAND Sp. z o.o., Biskupice Podgórne
  162. LIDER Kazimierz Wysocki, Gdynia
  163. „LOCON” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Szczecin
  164. LOCONI INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA, Gdynia
  165. LOGSTOR ROR POLSKA Sp. z o.o., Zabrze
  166. „LOTOS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdańsk
  167. LYNX Ryszard Przybyłek, Wrocław
  168. LZD KUPNO – SPRZEDAŻ – WYNAJEM , Świecie
  169. MAJEWSKI SCANDLIFE, Szczecin
  170. „MART – GRUPA INWESTYCYJNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdańsk
  171. MANAJA Sp. z o.o., Gdynia
  172. MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o., Szczecin
  173. MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Toruń
  174. MEBLARSKA SPÓŁDZIELNIA „ZRYW”, Wejherowo
  175. MERCOR S.A., Gdańsk
  176. METAL-WIEM Sp. z o.o., Gdynia
  177. MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA W KOŁOBRZEGU Sp. z o.o.
  178. MODERN BOOKSTORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  179. MODISCH II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grudziądz
  180. MSC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdynia
  181. MOVUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gdynia
  182. MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI WJHEROWO Sp. z o.o.
  183. MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY IM. JANA PAWŁA II KRAKÓW-BALICE Sp. z o.o.
  184. MINISTERSTWO ŚRODOWISKA, Warszawa
  185. MITSUI BABCOCK POLSKA Sp. z o.o., Rybnik
  186. MORSKA AGENCJA GDYNIA Sp. z o. o.
  187. MOST Sp. z o.o., Gdynia
  188. MPWIK Sp. z o.o., Wrocław
  189. MR CONSULTING Sp. z o.o., Gdynia
  190. MROZEK Sp. z o.o., Warszawa
  191. MTI- FURNINOVA Sp. z o.o., Kętrzyn
  192. MULTI DEVELOPMENT POLAND Sp. z o.o., Warszawa
  193. P.D. NADZORY BUDOWLANE, PROJEKTOWANIE, DORADZTWO INWESTYCYJNE Artur Czapliński, Gdynia
  194. NARODOWY BANK POLSKI DEPARTAMENT KADR, Gdańsk
  195. NAVIMOR-INVEST Sp. z o.o., Gdańsk
  196. NDI S. A., Sopot
  197. NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA „DZIAŁKI LEŚNE” Sp. z o.o., Gdynia
  198. NORD PROJEKT, Rumia
  199. NORTH CAPE MINERALS Sp. z o.o., Gdańsk
  200. NOWAWESER Sp. z o.o., Gdynia
  201. NZOZ „MEDYK”, Łąg
  202. NZOZ SOPOCKIE CENTRUM FIZYKOTERAPII I REHABILITACJI
  203. OBSŁUGA I WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH Jarosław Słabuszewski, Gniezno
  204. OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , Gdynia
  205. ORGANIZACJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ STOCZI GDAŃSKIEJ, Gdańsk
  206. OSOWAPLAST J. i S. Kobierscy S. j., Kosakowo
  207. POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA,Warszawa
  208. POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA, Płock
  209. POLSKI REJESTR STATKÓW SPÓŁKA AKCYJNA, Gdańsk
  210. Z.A. PROMET Sławomir Chrzczonowicz, Gdynia
  211. B.E.ELBUD GDAŃSK S.A., Sopot
  212. H.P. „JAXA-POL” Sp. z o.o., Poznań
  213. H.U. „NAGENGAST” Jan Nagengast, Gdańsk
  214. H.U. IGLOTECH, Kwidzyn
  215. „PKP INTERCITY” SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa
  216. „POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA”, Warszawa
  217. „PRZEWOZY REGIONALNE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
  218. T.H. BROKER, Starogard Gdański
  219. U.H. EKOL Sp. z o.o., Gdańsk
  220. U.I. MADRO Robert Madziński, Sopot
  221. W. „EBUD” – PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o., Bydgoszcz
  222. PARAGRAF BIURO RACHUNKOWE, Gdynia
  223. PARTNER USŁUGI Sp. z o.o., Słupca
  224. PAW SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Piotr Wysocki, Rumia
  225. PBN SOLID Marcin Charun, Ząbki
  226. PENTA Sp. z o.o., Gdynia
  227. PERFEKT DOM Roman Micelski, Gdynia
  228. PETRO ENERGOREM Sp. z o.o., Płock
  229. PETROKRAFT POLSKA Sp. z o.o., Jaworzno
  230. PGNiG S.A., Zielona Góra
  231. PGNiG S.A. Pomorski Oddział Obrotu Gazem, Gazownia Bydgoska
  232. PGNiG S.A , Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem w Poznaniu, Gazownia Koszalińska
  233. PH „Wiolinex” Wioletta Grabowska, Puck
  234. PHT BALTWAY S.A., Sopot
  235. PHU „A&K” Anna Klamann, Gdynia
  236. PHU COBRETTA Iwona Gębska-Kulig, Sopot
  237. PHU ELEKTRO – MODERN J. Kasprowicz, Braniewo
  238. PHU R. Derda, Słupca
  239. PKP ENERGETYKA S.A., Warszawa
  240. PKP LINIA HUTNICZA SZEROKOTOROWA Sp. z o.o., Zamość
  241. PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE Sp. z o.o., Gdynia
  242. PMC POLSKA Sp. z o.o., Bielsko-Biała
  243. POLDANOR S.A., Przechlewo
  244. „Pol-Levant” Linie Żeglugowe Sp. z o. o.,Gdynia
  245. POLWAR S. A., Gdańsk
  246. POMORSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MECHANICZNO-TOROWE Sp. z o.o., Gdańsk
  247. POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA, Wejherowo
  248. POWIATOWY URZĄD PRACY w Gdańsku
  249. POWIATOWY URZĄD PRACY w Szczecinku
  250. PPHU ABAT A. Janus, R. Chochowski S. j., Wejherowo
  251. PPHU EVIMAC Ewa Michalska, Sopot
  252. PPU BUWMAT Sp. z o.o., Warszawa
  253. PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA HYDROTECHNICZNEGO „AQUAPROJEKT” Sp. z o.o., Gdańsk
  254. PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Gdańsk
  255. PRACOWNIA TECHNICZNA INTECH Lesław Sokólski, Świebodzice
  256. POWIATOWY URZĄD PRACY w Szczecinku
  257. PROTEA Sp. z o.o., Olesno
  258. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TUGA Sp. z o.o., Nowy Dwór Gdański
  259. PRZEDSIĘBIORCA BUDOWLANY Andrzej Lempart, Wrocław
  260. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH OSTRÓDA Sp. z .o.o., Ostróda
  261. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I USŁUG INWESTYCYJNYCH Piotr Flens, Koszalin
  262. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO Sp. z o.o., Zielona Góra
  263. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH „PIECOBUDOWAGDAŃSK” Sp. z o.o., Gdańsk
  264. PRZEDSIĘBIORSTWO FABER Sp. z. o. o., Górki Wielkie
  265. H.U. „BEATA” Andrzej Bunikowski, Starogard Gdański
  266. PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI INWESTYCYJNEJ Sp. z o.o., Słupsk
  267. PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI INWESTYCYJNEJ Sp. z o.o., Bydgoszcz
  268. PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO BUDOWLANE ŁUKASZ BREZA, Toruń
  269. PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO POLTAREX, Lębork
  270. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SH, Poddębice
  271. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- TRANSPORTOWE OL-TRANS Olgierd Hewelt, Połchowo
  272. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – INWESTYCYJNE „INWEST” Sp. Z o.o., Kwidzyn
  273. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „IMEX- BIS” Sp. z o.o., Jolanta Borkowska Poznań
  274. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STERN” Stefan Nawrotkiewicz, Kalisz
  275. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OLMARKO, Gdynia
  276. PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp z o.o. w Gdyni
  277. PUH MITEL E. Szczerbowicz, W. Nadratowska, Mława
  278. PUH PROMIL J. Kacprzak- K. Fieroch Sp. j., Jankowice
  279. PW „GLEJT” Elwira Chrobak, Gdańsk
  280. M.I. BIURO INŻYNIERSKIE Robert Maraszek, Gdynia
  281. RATO Rafał Tomczyk, Wejherowo
  282. REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ w Gdańsku
  283. RESTAURACJA MCDONALD’S, Gdańsk
  284. ROEDL OUTSOURCING Sp. z o.o. Oddział w Gdańsku
  285. RUDOPORT S.A., Gdynia
  286. SĄD APELACYJNY w Gdańsku
  287. SATURN PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GDYNIA I” SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Warszawa
  288. SECES-POL Sp. z o.o., Gdańsk
  289. SKALTECH, Legnica
  290. SOUNDSERVICE, Gdynia
  291. SPA PERFECT S.C. Adam Makowski, Beata Witkowska-Sumowska, Rumia
  292. SPECJALISTYCZNA HURTOWNIA NABIAŁOWA, Nakło nad Notecią
  293. SKOK im. FRANCISZKA STEFCZYKA, Gdynia
  294. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „DŁUGIE OGRODY”, Gdańsk
  295. SQLMED S.C. Wojciech Bladowski, Hanna Olech, Tomasz Kołodziejczak, Gdańsk
  296. „STAHL-MONT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Słońsk
  297. STAR REEFERS POLAND Sp. z o.o., Gdynia
  298. STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ INTEGRACJI, Warszawa
  299. STOWARZYSZENIE „WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, Gdańsk
  300. STRABAG Sp. z o.o., Pruszków
  301. STRAWFORD – POLAND Sp. z o.o., Gdynia
  302. ŚRODKOWOPOMORSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO, Słupsk
  303. TALLEN Sp. z o.o., Rumia
  304. TARGO S.A., Gdynia
  305. TAURUS Robert Marchel, Warszawa
  306. TEBODIN SAP-PROJEKT Sp. z o.o., Gdańsk
  307. TECHNORD Sp. z o.o., Kartoszyno
  308. TENT Sp. z o.o., Leszno
  309. TERMTRANS Paweł Prusik, Gdynia
  310. THALES RAIL SIGNALLING SOLUTIONS Sp. z o.o., Poznań
  311. TODEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Tuplice
  312. TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  313. TRANSITION TECHNOLOGIE S.A.
  314. TRANSPORT I HANDEL Katarzyna Lipska, Gdynia
  315. TRIADA, Warszawa
  316. TS INVEST – TESORO Sp. z o.o., Kosakowo, Suchy Dwór
  317. UNIBALTIC Sp. z o. o., Oddział w Gdyni
  318. UNIDEX Sp. z o.o., Lublin
  319. UNIWERSUM Sp. z o.o., Gdańsk
  320. UNIWERSYTET im. ADAMA MICKIEWICZA, Poznań
  321. URZĄD GMINY w Osielsku
  322. URZĄD GMINY w Tczewie
  323. URZĄD GMINY w Zblewie
  324. URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO, Gdańsk
  325. URZĄD MIASTA w Pionkach
  326. URZĄD MORSKI w Gdyni
  327. URZĄD MORSKI w Szczecinie
  328. USŁUGI BIUROWO-HANDLOWE Iwona Hallmann, Nowa Wieś Lęborska
  329. USŁUGI BIUROWO-KSIĘGOWE Anna Kowalska, Kowale
  330. USŁUGI BUDOWLANE LEWANDOWSKI, Gdynia
  331. USŁUGI KSIĘGOWE „BENA” Bożena Czech, Gdynia
  332. USŁUGI MARKETINGOWE Bożena Mikołajczyk, Gdynia
  333. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Leśniewski, Gdańsk
  334. VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o., Komorniki
  335. VERIM GMBH Sp. z o.o., Szwajcaria
  336. WECO MARINE Sp. z o.o., Gdynia
  337. WECO TRAVEL Sp. z o.o., Warszawa
  338. WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.
  339. WERANDA S.C. Grażyna, Jacek Tomczak, Gdynia
  340. WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KRYSTEL, Kościerzyna
  341. WIRTHWEIN POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Łódź
  342. „WOOD GLASS TEAM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Strzelno
  343. WOJAK S.C. USŁUGI BIUROWO-KSIĘGOWE Danuta Wojak , Krzysztof Wojak, Wejherowo
  344. „WUŻ” PORT AND MARITIME SERVICES LTD SP. Z O.O., Gdańsk
  345. WYDAWNICTWO PEDAGOGICZNE OPERON Sp. z o .o., Gdynia
  346. YELLOW FROG Sp. z o.o., Bydgoszcz
  347. ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH, Szczecin
  348. ZAKŁAD ENERGETYCZNY PŁOCK – CENTRUM TECHNIKI ENERGETYCZNEJ Sp. z o.o., Płock
  349. ZAKŁAD NAPRAW INFRASTRUKTURY w STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM Sp. z o.o.
  350. ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY LESZEK BUŻAN, Leśniewo
  351. ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWY MONTEX, Romuald Puzdrowski, Luzino
  352. ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH „INWESBUD” Michał Polski, Kielce
  353. ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWYCH I NADZORU BUDOWLANEGO Ewa Nowak, Wałbrzych
  354. ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP.SA, Małogoszcz
  355. ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH- ARCHITEKT Wanda Grodzka, Gdańsk
  356. ZAKŁAD USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH S. Szykuła, Kwidzyn
  357. ZARZĄD PORTU MORSKIEGO GDAŃSK S.A., Gdańsk
  358. ZATOKA S.A., Gdańsk
  359. ZESPÓŁ EKONOMICZNO ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ, Gdańsk
  360. ZESPÓŁ OŚRODKÓW SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWYCH „ZATOKA”, Sopot
  361. ZIAJA LTD Sp. z o.o., Gdańsk
  362. ZWIĄZEK PRACODAWCOW FORUM OKRĘTOWE, Gdańsk
  363. ZWIĄZEK RZEMIOSŁA POLSKIEGO, Warszawa ,etc.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress