CERTYFIKATY i REFERENCJE

Nasi klienci m.in.:

  1. AGENCJA INWESTYCYJNO-HANDLOWA Barbara Zymon, Gdańsk
  2. AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA, Warszawa
  3. AGENCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH „COGITO”, Rumia
  4. AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI PEDAGOGICZNYCH, Kwidzyn
  5. ALFA LAVAL POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
  6. ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o. S.K.A., Gdynia
  7. ALTADIS POLSKA S.A., Radom
  8. ALUSHIP TECHNOLOGY Sp. z o.o., Gdańsk
  9. APS GROUP Sp. z o.o., Gdynia
  10. ARCH PRODUCT, MARCIN FIK PROJEKTOWANIE KOMPLEKSOWE, Gdańsk
  11. ARCHIME Maciej Ejdys, Niewodnica Korycka
  12. ARCHIPLAN PRACOWNIA PROJEKTOWA Wojciech Rydzyński, Gdynia
  13. ARON Radosław Niszczota, Ciechanów
  14. ARS KOMFORT SERWIS Marcin Szubert Sp. j., Gdynia
  15. ART BUDOWNICTWO Sp. z o.o., Wrocław
  16. ARTINEX Krzysztof Wolski, Warszawa
  17. ASTRA NAILS POLSKA Natalia Stopa, Reda
  18. ATC CARGO S. A., Gdynia
  19. AUTORSKA PRACOWNIA INŻYNIERII SANITARNEJ „APIS”, Piła
  20. B&D CONSULTING Sp. z o.o., Wrocław
  21. BAKPIT Krzysztof Jarzyński, Różyny
  22. BALEX METAL Sp. z. o. o., Bolszewo
  23. BALTA S.A, Gdańsk
  24. BAŁTYK-GAZ Sp. z. o. o., Rumia
  25. BANK INICJATYW SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH S.A.
  26. BANK PKO BP, Gdynia
  27. BANK SPÓŁDZIELCZY, Rumia
  28. BEAPHAR POLSKA Sp. z. o. o., Gdynia
  29. BEMAKOR Sp. z. o. o., Gdańsk
  30. BILO, Rumia
  31. BIURO RACHUNKOWE KONCEPT, Gdynia
  32. BIURO RACHUNKOWE ORDER, Rumia
  33. BIURO RACHUNKOWE POLGRAND, Gdynia
  34. BIURO RACHUNKOWE VERUS Agata Myszker, Gdynia
  35. BIURO TECHNICZNE KONSTEEL, Gdańsk
  36. BIURO USŁUG INWESTYCYJNO-BUDOWLANYCH JACHOWICZ, Łódź
  37. BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH „ATUT” Dorota Gończ, Jurata
  38. BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH I OBSŁUGI INWESTYCJI Andrzej Dłutkowski, Poznań
  39. BLACHARSTWO SAMOCHODOWE PRACE ZIEMNO – BUDOWLANE, MOSTY
  40. BODEK.STUDIO.PROJEKT mgr inż.. Bogusław Sobotka, Gdańsk
  41. BOMBARDIER TRANSPORTATION (ZWUS) POLSKA Sp. z. o. o., Katowice
  42. BOMI S.A., Gdynia
  43. BUDMEX P.H.U Marzena Paschke, Kłębowo Luzino
  44. BUDOWNICTWO, KONSULTING, HANDEL, Dąbrowa Górnicza
  45. BYSEWO KOLOR Sp. z. o. o., Gdańsk
  46. CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ „CISTOR”, Toruń
  47. CENTRUM KSIĘGOWE, DORADCZE I INFORMATYCZNE “BOJA” Sp. z o.o., Gdynia
  48. CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO, Sopot
  49. COMPUS Piotr Pankiewicz, Jasło
  50. COPLAN POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
  51. CPS-IEP Sp. z o.o., Kwidzyn
  52. CZERNIAWSKI & BŁASZKOWSKI RADCY PRAWNI S.P., Gdańsk
  53. CZMUDA S.A., Olsztyn
  54. DANFOSS LPM Sp. z o. o., Chwaszczyno
  55. DCT Lidia Krawiecka – Nacewicz, Tczew
  56. DELLNER Sp. z o.o., Gdynia
  57. DELPHI POLAND S.A. Odział Gdańsk,
  58. DENTART ZOFIA WÓJTOWICZ, Koleczkowo, Bojano
  59. DESOTEC POLSKA Sp. z o.o., Gdynia
  60. DLS S.A., Suchy Dwór, Kosakowo
  61. DOM DZIECKA, Gdynia
  62. DOM FINANSOWY QS Sp. z o.o., Gdańsk
  63. DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, Lubkowo
  64. DOMEX EDMUND NIESIOŁOWSKI, Gdańsk
  65. DORADZTWO GOSPODARCZE DGA S.A., Gdynia
  66. DR NATURA I SPORT MARCIN STANGLEWICZ, Gdynia
  67. DROGIMPEX BIURO INŻYNIERSKIE inż. Jan Buzalewicz, Wrocław
  68. DYSTRYBUTOR ZIAJA Krzysztof Skrzypek, Gdynia
  69. ECOL – UNICON Sp. z o.o., Gdańsk
  70. EDORADCA Sp. z o.o., Tczew
  71. EKOBUD PROJEKTOWANIE KONSULTING Marek Babicki, Wrocław
  72. EKOL-UNICON Sp. z o.o., Gdańsk
  73. ELDESCENT Tomasz Swędzikiewicz, Gdynia
  74. ELEGANCE CONCEPT Dorota Fengler-Kasperowicz, Rumia
  75. ELEKTROCIEPŁOWNIE WYBRZEŻE S.A., Gdańsk
  76. ELEKTROTERMEX Sp. z o.o., Ostrołęka
  77. ELEKTROWNIA WODNA ŻARNOWIEC, Gniewno
  78. ELFEKO S.A., Gdynia
  79. ELWOZ Sp. z o.o., Miechucino
  80. ENERGA S.A., Gdańsk
  81. ENERGOAPARATURA S.A., Gdańsk
  82. ENBIO TECHNOLOGY Sp. z o.o., Kosakowo
  83. EUROMAL – GRUPA STOCZNI GDYNIA Sp. z o.o., Gdynia
  84. FAWAPOL Sp. z o.o., Łódź
  85. FIRMA „RECORD” Sp. z o.o., Gdańsk
  86. FIRMA BROKERSKA REMEDIUM Zbigniew Krzysztofek, Gdańsk
  87. FIRMA BUDOWLANA „JASIŃSKI”, Gdynia
  88. FIRMA HALLER S.A., Katowice
  89. FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA STAMAR Andrzej Charuk, Gdańsk
  90. FIRMA USŁUGOWA „NESTOR” Monika Helfer, Gdynia
  91. FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED Sp. Z o.o., Gdańsk
  92. FOTO-GOCHA Jarosław Banach, TCZEW
  93. FUNDACJA GOSPODARCZA, Gdynia
  94. GDAŃSKA FUNDACJA DOBROCZYNNOŚCI, Gdańsk
  95. GDAŃSKA INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA Sp. z o.o.
  96. GDF S. C. M. Grudzień& Tarłowska, Gdynia
  97. GIERUSZ I WSPÓLNICY BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o. Sopot
  98. GLANTZ Sp. J. A. Andrychewicz, P. Palkowski, Gdynia
  99. GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Cedrach Wielkich
  100. GMINNY ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH, Nowa Wieś Lęborska
  101. GPK CENTERMED, Gdynia
  102. GRECOM Grzegorz Hinz, Gdańsk
  103. GREEN WAY Sp. z o.o., Gdynia
  104. GREGORS ELECTRONIC, Żukowo
  105. GRUPA LOTOS S.A., Gdańsk
  106. GRUPA ŻYWIEC S.A., Żywiec
  107. GS- HYDRO Sp. z o.o., Gdynia
  108. HANZA Sp. z o.o., Szczecin
  109. HARCERSKI OŚRODEK MORSKI PUCK ZHP, Puck
  110. HK FINANCE & ACCOUNTING Sp. z o.o., Gdańsk
  111. HK PROJECT MANAGEMENT Sp. z o.o., Gdynia
  112. HP- STAL, Gdańsk
  113. HYDROPRESS SERWIS Sp. z o.o., Gdańsk
  114. ITG Ignaczak Technika Grzewcza Sp. z o.o., Słupsk
  115. IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Wrocław
  116. IMPERIAL TOBACCO GROUP COMPANY, Radom
  117. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Ewa Bartkowicz, Przasnysz
  118. INKLUZJA Jacek Kocieniewski, Gdynia
  119. INSTALATORSTWO SANITARNE ICO, WODJAR Jarosław Brylowski, Somonino
  120. INVEST KOMFORT S.A., Gdynia
  121. INWESTYCYJNY NADZÓR W BUDOWNICTWIE Wiesław Perlik, Bydgoszcz
  122. INŻYNIERSKA OBSŁUGA BUDOWNICTWA Janusz Maruszkiewicz, Warszawa
  123. IWNORT S.C. CENTRUM SZKOLENIOWE SPAWALNICZE, Gdynia
  124. J. INVEST NIERUCHOMOŚCI Jarosław Grebasz, Sopot
  125. JACHT KLUB im. Conrada, Gdańsk
  126. JEDNOSTKA WOJSKOWA nr 2035, Gdynia
  127. JEDNOSTKA WOJSKOWA nr 4651, Gdynia
  128. JOHANN A. KRAUSE POLSKA Sp. z o.o., Gdańsk
  129. JULIAN GAŁECKI PRACOWNIA PROJEKTOWANIA I USŁUG INWESTYCYJNYCH, Wrocław
  130. KANCELARIA ADWOKACKA Andrzej Drania, Gdynia
  131. KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA Piotr Lewandowski, Gdańsk
  132. KB POMORZE Sp. z o.o., Gdańsk
  133. K-CONSULT Sp. z o.o., Gdynia
  134. KLIMAS PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-PROJEKTOWE, Krotoszyn
  135. KOMPANIA PIWOWARSKA S.A., Poznań
  136. KWIDZYŃSKIE CENTRUM KULTURY, Kwidzyn
  137. LG DISPLAY POLAND Sp. z o.o., Biskupice Podgórne
  138. LIDER Kazimierz Wysocki, Gdynia
  139. LOGSTOR ROR POLSKA Sp. z o.o., Zabrze
  140. LYNX Ryszard Przybyłek, Wrocław
  141. LZD KUPNO – SPRZEDAŻ – WYNAJEM , Świecie
  142. MAJEWSKI SCANDLIFE, Szczecin
  143. MANAJA Sp. z o.o., Gdynia
  144. MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o., Szczecin
  145. MEBLARSKA SPÓŁDZIELNIA „ZRYW”, Wejherowo
  146. MERCOR S.A., Gdańsk
  147. METAL-WIEM Sp. z o.o., Gdynia
  148. MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA W KOŁOBRZEGU Sp. z o.o.
  149. MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, Gdańsk
  150. MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, Gdynia
  151. MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, Puck
  152. MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI WJHEROWO Sp. z o.o.
  153. MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY IM. JANA PAWŁA II KRAKÓW-BALICE Sp. z o.o.
  154. MINISTERSTWO ŚRODOWISKA, Warszawa
  155. MITSUI BABCOCK POLSKA Sp. z o.o., Rybnik
  156. MORSKA AGENCJA GDYNIA Sp. z o. o.
  157. MOST Sp. z o.o., Gdynia
  158. MPWIK Sp. z o.o., Wrocław
  159. MR CONSULTING Sp. z o.o., Gdynia
  160. MROZEK Sp. z o.o., Warszawa
  161. MTI- FURNINOVA Sp. z o.o., Kętrzyn
  162. MULTI DEVELOPMENT POLAND Sp. z o.o., Warszawa
  163. N.P.D. NADZORY BUDOWLANE, PROJEKTOWANIE, DORADZTWO INWESTYCYJNE Artur Czapliński, Gdynia
  164. NARODOWY BANK POLSKI DEPARTAMENT KADR, Gdańsk
  165. NAVIMOR-INVEST Sp. z o.o., Gdańsk
  166. NDI S. A., Sopot
  167. NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA „DZIAŁKI LEŚNE” Sp. z o.o., Gdynia
  168. NORD PROJEKT, Rumia
  169. NORTH CAPE MINERALS Sp. z o.o., Gdańsk
  170. NOWAWESER Sp. z o.o., Gdynia
  171. NZOZ „MEDYK”, Łąg
  172. NZOZ SOPOCKIE CENTRUM FIZYKOTERAPII I REHABILITACJI
  173. OBSŁUGA I WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH Jarosław Słabuszewski, Gniezno
  174. ORGANIZACJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ STOCZI GDAŃSKIEJ, Gdańsk
  175. OSOWAPLAST J. i S. Kobierscy S. j., Kosakowo
  176. OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ we Władysławowie
  177. P. Z. A. PROMET Sławomir Chrzczonowicz, Gdynia
  178. P.B.E.ELBUD GDAŃSK S.A., Sopot
  179. P.H.P. „JAXA-POL” Sp. z o.o., Poznań
  180. P.H.U. „NAGENGAST” Jan Nagengast, Gdańsk
  181. P.H.U. IGLOTECH, Kwidzyn
  182. P.T.H. BROKER, Starogard Gdański
  183. P.U.H. EKOL Sp. z o.o., Gdańsk
  184. P.U.I. MADRO Robert Madziński, Sopot
  185. P.W. „EBUD” – PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o., Bydgoszcz
  186. PARAGRAF BIURO RACHUNKOWE, Gdynia
  187. PARTNER USŁUGI Sp. z o.o., Słupca
  188. PAW SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Piotr Wysocki, Rumia
  189. PBN SOLID Marcin Charun, Ząbki
  190. PENTA Sp. z o.o., Gdynia
  191. PERFEKT DOM Roman Micelski, Gdynia
  192. PETRO ENERGOREM Sp. z o.o., Płock
  193. PETROKRAFT POLSKA Sp. z o.o., Jaworzno
  194. PGNiG S.A., Zielona Góra
  195. PGNiG S.A. Pomorski Oddział Obrotu Gazem, Gazownia Bydgoska
  196. PGNiG S.A , Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem w Poznaniu, Gazownia Koszalińska
  197. PH „Wiolinex” Wioletta Grabowska, Puck
  198. PHT BALTWAY S.A., Sopot
  199. PHU „A&K” Anna Klamann, Gdynia
  200. PHU COBRETTA Iwona Gębska-Kulig, Sopot
  201. PHU ELEKTRO – MODERN J. Kasprowicz, Braniewo
  202. PHU R. Derda, Słupca
  203. PKP ENERGETYKA S.A., Warszawa
  204. PKP LINIA HUTNICZA SZEROKOTOROWA Sp. z o.o., Zamość
  205. PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE Sp. z o.o., Gdynia
  206. PMC POLSKA Sp. z o.o., Bielsko-Biała
  207. POLDANOR S.A., Przechlewo
  208. POLWAR S. A., Gdańsk
  209. POMORSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MECHANICZNO-TOROWE Sp. z o.o., Gdańsk
  210. POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA, Wejherowo
  211. POWIATOWY URZĄD PRACY w Gdańsku
  212. POWIATOWY URZĄD PRACY w Szczecinku
  213. PPHU ABAT A. Janus, R. Chochowski S. j., Wejherowo
  214. PPHU EVIMAC Ewa Michalska, Sopot
  215. PPU BUWMAT Sp. z o.o., Warszawa
  216. PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA HYDROTECHNICZNEGO „AQUAPROJEKT” Sp. z o.o., Gdańsk
  217. PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Gdańsk
  218. PRACOWNIA TECHNICZNA INTECH Lesław Sokólski, Świebodzice
  219. KLIMOR Sp. z o.o., Gdynia
  220. POWIATOWY URZĄD PRACY w Szczecinku
  221. PROTEA Sp. z o.o., Olesno
  222. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TUGA Sp. z o.o., Nowy Dwór Gdański
  223. PRZEDSIĘBIORCA BUDOWLANY Andrzej Lempart, Wrocław
  224. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH OSTRÓDA Sp. z .o.o., Ostróda
  225. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I USŁUG INWESTYCYJNYCH Piotr Flens, Koszalin
  226. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO Sp. z o.o., Zielona Góra
  227. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH „PIECOBUDOWAGDAŃSK” Sp. z o.o., Gdańsk
  228. PRZEDSIĘBIORSTWO FABER Sp. z. o. o., Górki Wielkie
  229. P.H.U. „BEATA” Andrzej Bunikowski, Starogard Gdański
  230. PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI INWESTYCYJNEJ Sp. z o.o., Słupsk
  231. PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI INWESTYCYJNEJ Sp. z o.o., Bydgoszcz
  232. PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO BUDOWLANE ŁUKASZ BREZA, Toruń
  233. PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO POLTAREX, Lębork
  234. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SH, Poddębice
  235. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- TRANSPORTOWE OL-TRANS Olgierd Hewelt, Połchowo
  236. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – INWESTYCYJNE „INWEST” Sp. Z o.o., Kwidzyn
  237. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „IMEX- BIS” Sp. z o.o., Jolanta Borkowska Poznań
  238. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „STERN” Stefan Nawrotkiewicz, Kalisz
  239. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OLMARKO, Gdynia
  240. PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp z o.o. w Gdyni
  241. PUH MITEL E. Szczerbowicz, W. Nadratowska, Mława
  242. PUH PROMIL J. Kacprzak- K. Fieroch Sp. j., Jankowice
  243. PW „GLEJT” Elwira Chrobak, Gdańsk
  244. R.M.I. BIURO INŻYNIERSKIE Robert Maraszek, Gdynia
  245. RATO Rafał Tomczyk, Wejherowo
  246. REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ w Gdańsku
  247. RESTAURACJA MCDONALD’S, Gdańsk
  248. ROEDL OUTSOURCING Sp. z o.o. Oddział w Gdańsku
  249. RUDOPORT S.A., Gdynia
  250. SĄD APELACYJNY w Gdańsku
  251. SECES-POL Sp. z o.o., Gdańsk
  252. SKALTECH, Legnica
  253. SOUNDSERVICE, Gdynia
  254. SPA PERFECT S.C. Adam Makowski, Beata Witkowska-Sumowska, Rumia
  255. SPECJALISTYCZNA HURTOWNIA NABIAŁOWA, Nakło nad Notecią
  256. SKOK im. FRANCISZKA STEFCZYKA, Gdynia
  257. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „DŁUGIE OGRODY”, Gdańsk
  258. SQLMED S.C. Wojciech Bladowski, Hanna Olech, Tomasz Kołodziejczak, Gdańsk
  259. STAR REEFERS POLAND Sp. z o.o., Gdynia
  260. STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ INTEGRACJI, Warszawa
  261. STOWARZYSZENIE „WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, Gdańsk
  262. STRABAG Sp. z o.o., Pruszków
  263. STRAWFORD – POLAND Sp. z o.o., Gdynia
  264. ŚRODKOWOPOMORSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO, Słupsk
  265. TALLEN Sp. z o.o., Rumia
  266. TARGO S.A., Gdynia
  267. TAURUS Robert Marchel, Warszawa
  268. TEBODIN SAP-PROJEKT Sp. z o.o., Gdańsk
  269. TECHNORD Sp. z o.o., Kartoszyno
  270. TENT Sp. z o.o., Leszno
  271. TERMTRANS Paweł Prusik, Gdynia
  272. THALES RAIL SIGNALLING SOLUTIONS Sp. z o.o., Poznań
  273. TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  274. TRANSITION TECHNOLOGIE S.A.
  275. TRANSPORT I HANDEL Katarzyna Lipska, Gdynia
  276. TRIADA, Warszawa
  277. TS INVEST – TESORO Sp. z o.o., Kosakowo, Suchy Dwór
  278. UNIBALTIC Sp. z o. o., Oddział w Gdyni
  279. UNIDEX Sp. z o.o., Lublin
  280. UNIWERSUM Sp. z o.o., Gdańsk
  281. UNIWERSYTET im. ADAMA MICKIEWICZA, Poznań
  282. URZĄD GMINY w Osielsku
  283. URZĄD GMINY w Tczewie
  284. URZĄD GMINY w Zblewie
  285. URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO, Gdańsk
  286. URZĄD MIASTA w Pionkach
  287. URZĄD MORSKI w Gdyni
  288. URZĄD MORSKI w Szczecinie
  289. USŁUGI BIUROWO-HANDLOWE Iwona Hallmann, Nowa Wieś Lęborska
  290. USŁUGI BIUROWO-KSIĘGOWE Anna Kowalska, Kowale
  291. USŁUGI BUDOWLANE LEWANDOWSKI, Gdynia
  292. USŁUGI KSIĘGOWE „BENA” Bożena Czech, Gdynia
  293. USŁUGI MARKETINGOWE Bożena Mikołajczyk, Gdynia
  294. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Leśniewski, Gdańsk
  295. VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o., Komorniki
  296. VERIM GMBH Sp. z o.o., Szwajcaria
  297. WECO MARINE Sp. z o.o., Gdynia
  298. WECO TRAVEL Sp. z o.o., Warszawa
  299. WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.
  300. WERANDA S.C. Grażyna, Jacek Tomczak, Gdynia
  301. WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KRYSTEL, Kościerzyna
  302. WOJAK S.C. USŁUGI BIUROWO-KSIĘGOWE Danuta Wojak , Krzysztof Wojak, Wejherowo
  303. WYDAWNICTWO PEDAGOGICZNE OPERON Sp. z o .o., Gdynia
  304. YELLOW FROG Sp. z o.o., Bydgoszcz
  305. ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH, Szczecin
  306. ZAKŁAD ENERGETYCZNY PŁOCK – CENTRUM TECHNIKI ENERGETYCZNEJ Sp. z o.o., Płock
  307. ZAKŁAD NAPRAW INFRASTRUKTURY w STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM Sp. z o.o.
  308. ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY LESZEK BUŻAN, Leśniewo
  309. ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWY MONTEX, Romuald Puzdrowski, Luzino
  310. ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH „INWESBUD” Michał Polski, Kielce
  311. ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWYCH I NADZORU BUDOWLANEGO Ewa Nowak, Wałbrzych
  312. ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP.SA, Małogoszcz
  313. ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH- ARCHITEKT Wanda Grodzka, Gdańsk
  314. ZAKŁAD USŁUG TELEKOMUNIKCAYJNYCH S. Szykuła, Kwidzyn
  315. ZARZĄD PORTU MORSKIEGO GDAŃSK S.A., Gdańsk
  316. ZATOKA S.A., Gdańsk
  317. ZESPÓŁ EKONOMICZNO ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ, Gdańsk
  318. ZESPÓŁ OŚRODKÓW SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWYCH „ZATOKA”, Sopot
  319. ZIAJA LTD Sp. z o.o., Gdańsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress