Ekskluzywna Gala dla Kobiet

Każda kobieta jest wyjątkowa:

Z tą właśnie myślą powstała jedyna w swoim rodzaju Ekskluzywna Gala dla Kobiet. Celem Gali jest pokazanie Ci, dlaczego warto w pełni korzystać z życia, mieć poczucie własnej wartości i odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę. Dzięki tej wiedzy wiele może się zmienić w Twoim życiu zarówno prywatnym jak i biznesowym. Na naszej scenie będzie można posłuchać doświadczonych kobiet, za którymi stoi ich własna historia. Być może to właśnie nasze Prelegentki  zainspirują Cię do zmiany i zmotywują do działania! Spędzisz ten dzień w gronie 300 przedsiębiorczych Kobiet, poszerzysz swoje grono znajomych, zdobędziesz bezcenną wiedzę oraz weźmiesz udział w „Diamentowej Wystawie”. Nasi partnerzy przygotowali produkty i usługi z myślą o każdej z Pań. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Kobiet.

Dowiesz się:

 • Co ogranicza Twój rozwój i dlaczego w pełni nie korzystasz z życia?
 • Dlaczego warto być sobą?
 • Jak odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę?
 • Jak zbudować mocne poczucie własnej wartości?
 • Jaką kobietą chcesz się stać ? Lub upewnisz się, że właśnie taką chcesz być!
 • Dlaczego warto zaakceptować siebie i swoje ciało?
 • Dlaczego warto doświadczać uczuć?
 • Dlaczego warto bronić własnego Ja?
 • Co to jest zdrowy egoizm?
 • Dlaczego warto wydobyć z siebie potencjał?
 • Jak zacząć zarabiać więcej pieniędzy?

Celem Gali jest:

 • Udowodnić Ci, że jesteś wyjątkowa
 • Przekazać Ci potrzebną wiedzę
 • Zainspirować Cię do zmiany
 • Zmotywować do działania
 • Pokazać Ci jak połączyć karierę z życiem prywatnym
 • Zapoznać Cię z osobami podobnymi do Ciebie
 • Stworzyć  wspaniałą atmosferę w trakcie trwania Gali

Te słowa są skierowane właśnie do Ciebie!

Chcesz poznać tajniki  kobiet, które osiągnęły sukces na arenie międzynarodowej, a przy tym prowadzą szczęśliwe życie rodzinne?

Do tej pory widziałaś je tylko na okładkach kolorowych czasopism i telewizji ?

Tym razem wystąpią same Kobiety i tylko dla Kobiet!
Brakuję Ci czasu dla samej siebie i masz problem z organizacją?
…a wiesz, że są kobiety, które z sukcesem prowadzą międzynarodowe biznesy i zajmują topowe stanowiska w firmach a przy tym mogą liczyć na wsparcie swojego partnera? Wspólnie realizują swoje marzenia i plany… A do tego mają czas tylko dla siebie i dbają o siebie i swoje zdrowie

Pamiętasz  o swoich marzeniach? Zaczęłaś je już realizować?

Jak one to robią?

 • znają techniki skutecznej komunikacji
 • wiedzą jak być asertywną i pewność siebie
 • robią karierę ale dbają przy tym o relacjami z najbliższymi
 • wiedzą jak się nie rozpraszać i spędzać czas Tu i Teraz.

A teraz wyobraź sobie …
… że zamiast:

 • męczyć się w pracy, której nie lubisz
 • walczyć o każdego klienta w swojej firmie
 • próbować sprostać oczekiwaniom roli matki, żony, szefa, pracownika,
 • córki, sąsiadki i przyjaciółki…

To:

 • cieszysz się życiem zawodowym
 • odnosisz sukcesy
 • znajdujesz czas, aby spędzać go z rodzina i najbliższymi
 • w wolnych chwilach lecisz z przyjaciółką na zakupy do Paryża
 • nie pamiętasz już co to są problemy finansowe.

No dobrze… ale czy każda z nas tak może ?
Oczywiście, że tak!

Nasze prelegentki pokażą Ci jak to robić. Każde kolejne wystąpienie pomoże Ci budować poczucie swojej wartości oraz da narzędzia i techniki do skutecznego rozwoju Twojej kariery.

Zanim skończy się pierwsze wystąpienie będziesz mieć w głowie gotowy plan na zupełnie nowe podejście do swoich biznesowych i prywatnych relacji. Będziesz chciała od razu wcielić go w życie.

A więc czego nauczy Cię to wyjątkowe spotkanie?

 • Techniki komunikacji
 • Budowanie pewności siebie
 • Jak z małej firmy zrobić międzynarodowe przedsiębiorstwo
 • Jak utrzymać równowagę w życiu zawodowym i prywatnym
 • Jak realizować zaplanowana ścieżkę kariery.
 • Zadbać o siebie i swój wygląd a przede wszystkim znaleźć na to czas

Poznasz wyjątkowe kobiety, które są takie jak Ty ! Po Gali możecie wspólnie zwiedzić „Diamentową Wystawę”!

Prelegentki na Gali:

EGZałożycielka platformy rozwoju osobistego i biznesowego „Life Success Company” w Londynie oraz „Sukces z Pasja” w Polsce.Uwielbia inspirować ludzi do sukcesu pełnego pasji w każdej sferze życia. Swój pierwszy fast-food biznes rozpoczęła mając 13 lat w sklepie swojego ojca i tak pozostała w świecie biznesu. Jej klarowność i jasność wizji sprawiły, że zrealizowała swoje cele niezwykle szybko. Już w wieku 24 lat stała się niezależna finansowo. Ewelina wyjechała z Polski zaraz po maturze z wyznaczonym jednym celem „Zdobyć niezależność i wolność mentalną i finansową”. Jej pasją od zawsze było kreatywne tworzenie biznesów i planowanie inwestycji.

Jej determinacja, pasja i nieustanny głód wiedzy i nowych, efektywnych rozwiązań doprowadziły ja do pełnego sukcesu w życiu. Ewelina może poświęcać się swojej pasji, gdyż szereg inwestycji w Wielkiej Brytanii i Europie pozwala jej na pełną niezależność finansową, zabezpieczenie przyszłości oraz inwestycję w siebie. „Super Woman” – to najnowszy jej projekt. Dedykowany jest dla kobiet które chcą mieć wybory w życiu, być wolne mentalnie i finansowo, a przy tym chcą czuć się spełnione. W ciągu 10 lat spędzonych w Londynie, szkoliła się u najlepszych i najbardziej wpływowych trenerów i mentorów na świecie. Jak mówi „Sekretem osiągnięcia sukcesu jest wzorowanie się i uczenie od tych którzy go osiągnęli, od najlepszych”.?

Misją Eweliny jest przekazanie Ci swojej wiedzy w świecie biznesu, a także rozwoju osobistym. Pokazaniu, że każdy z nas jest unikalny i każdy ma ukryty talent, który jest początkiem sukcesu. „Jestem tutaj dla Ciebie. Aby da Ci wskazówki i narzędzia, które sprawiły, że ja i moi klienci osiągnęliśmy sukces. I Ty też możesz  dojść do założonych celów, czuć spełniona, mieć klarowność i być Super Woman”.

AUJest Master Trenerem Structogramu, rewolucyjnej metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami.

Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Od 17-tu lat zarządza swoim Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jestem wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów. Jest absolwentką 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Zarządza niepubliczną szkołą policealną i liceum. Autorka książki “Otrzep kolana i biegnij”. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Jest szczęśliwą kobietą i dumną mamą dorosłego syna. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w swojej przepastnej torbie kluczy. Jest córką, przyjaciółką i partnerką. Jest szefem, który czasami zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu. Uwielbia bycie kurą domową, która piecze chleb, prasuje koszule i gotuje. Nie ma dla niej nic ważniejszego niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia. Punktem przełomowym w jej życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku. Wtedy zmieniła w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego po życie osobiste.

Żyje zgodnie z maksymą:”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”

IAWydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

ASKJest wiodącym Style Coach’em i pierwszym Coolhunterem w Polsce. U podstaw jej pracy, jako Style Coach’a, jest doradztwo oraz stylizacja męska i kobieca, a także dress code biznesowy. Pokazuje jak we właściwy sposób dobierać strój i zmieniać wygląd by skuteczniej osiągać zamierzone cele biznesowe. Jako Coolhunter doradza również firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych. Połączenie obydwu specjalizacji daje możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy gromadzonej od ponad dziesięciu lat, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form dopasowanych i spełniających oczekiwania Klientów.

Swoją przygodę z Coolhuntingiem rozpoczęła na studiach w Londynie, gdzie miała przyjemność studiować właśnie na tym kierunku. Jest absolwentką prestiżowego Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts. Ukończyła także Szkołę Stylu Moniki Jaruzelskiej. Atuty jak wyczucie smaku i trendów modowych, komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych znajomości, umiejętność szybkiego przenikania do różnych grup społecznych, w połączeniu z wnikliwością obserwacji oraz analizy potrzeb konsumentów sprawiają, że doskonale wywiązuje się z powierzonych jej zadań, jako Style Coachowi oraz Coolhunterowi.

Jako pierwsza dostrzegła potrzebę przemian stylistycznych panów w Polsce, dlatego założyła i rozwija Szkołę Męskiego Stylu, w której prowadzi doradztwo i konsultacje personalne jak i zajęcia w formie szkoleń i warsztatów zarówno dla Pań i Panów. Prowadzę zajęcia dla studentów na Collegium Civitas, a także dla młodych przedsiębiorców w Start-Up. Szkoła Męskiego Stylu jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

WWPsycholog, coach, wybitny specjalista z zakresu psychologii sukcesu rozumianego holistycznie. W latach 80 w wyniku przepracowania doznała  rozległego wylewu i w konsekwencji doszło do śmierci klinicznej. Po bardzo ciężkiej operacji mózgu diagnoza była krótka – paraliż do końca życia, zaniki pamięci, padaczka. Stosowanie precyzyjnych technik wizualizacyjnych, naprawiających tkankę mózgową i układ nerwowy, umożliwiło jej w ciągu 2 lat osiągnięcie całkowitego zdrowia uznanego przez lekarzy za cud. Po tym zdarzeniu skończyła dwa kierunki studiów i rozpoczęła pracę i badania opracowując niezwykle skuteczną holistyczną metodę pomocy ludziom. Model ten składa się z pięciu obszarów- zdrowia fizycznego, zdrowia psychoemocjonalnego, zdrowych związków, zdrowych relacji i zdrowego bezpieczeństwa finansowego.

Obecnie tą holistyczną metodę propaguje w wielu krajach świata. Napisała również książkę Umysł w walce z chorobą, kreacja zdrowego życia. Szczególną popularnością w świecie cieszą się prowadzone przez nią i Aleksandrę Wegener warsztaty umysł w kreacji kariery zawodowej i życiowego sukcesu.

Wanda Wegener zapraszana jest przez wiele instytucji, prowadziła wykłady między innymi w Columbia University, Monclair State Universiti, wykłady i szkolenia dla komisji Europejskich w PE, liczne wykłady i szkolenia we Francji, Irlandii, Londynie, Berlinie, New York, Brukseli, Wiedniu. Była gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych. Prowadziła specjalne wykłady i szkolenia biznesowe dla kadr kierowniczych m.in. BMW w USA , Novartis i innych dużych koncernów oraz sportowców i artystów estrady. Pracuje także indywidualnie z pacjentami chorymi z całej Europy.

UWAGA! MAMY TYLKO 300 miejsc!

Kup bilet:

5.12.2015 r.

Zapraszamy do udziału w Gali w Gdyni na terenie Hotelu Marriott.

bg

Galę poprowadzi:

Andrzej Młynarczyk

AM (2)Studia aktorskie rozpoczął w krakowskiej Szkole Aktorskiej Lart Studio. Rok później kontynuował naukę w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT), a następnie w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Dyplom obronił pod kierunkiem Anny Seniuk i Zbigniewa Zapasiewicza.

„Nie zapomnę pierwszego występu na dużej scenie. Był to spektakl Makbet w Teatrze Bagatela w Krakowie. Dostałem niewielką rolę – wysłannika Makbeta. Wtedy pierwszy raz doświadczyłem siły widowni i zrozumiałem jak jest ważna. Pamiętam, że choć jej nie widziałem, to czułem jej moc. Występowanie u boku Aleksandra Domagarowa i Danuty Stenki, a przede wszystkim na dużej scenie teatru, było dla mnie pierwszym teatralnym wyzwaniem i wielkim wyróżnieniem”.

Występował w Teatrze STU, Teatrze Bagatela oraz w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w takich rolach jak: Claudio w spektaklu „Miarka za Miarkę„ (William Shakespeare) w reżyserii Heleny Kaut-Howson, Alex w „Litości Boga„ (Jean Cau) w reżyserii Jana Maciejowskiego, Abelard w „Chorym z urojenia„ (Molier) w reżyserii Giovanniego Pampiglione, Czertow w „Bułchakowie„ (Maciej Wojtyszko) w reżyserii Macieja Wojtyszko, Wacław w „Zemście„ (Aleksander Fredro) w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Telewidzowie mogli go oglądać w takich serialach jak: „Oficer”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Tylko miłość”, „Kryminalni”, a także w filmach: „Ile wazy koń trojański”, „Lejdis”, „Ostatnia akcja”. Sympatie publiczności zaskarbił sobie rolą w serialu „M jak miłość”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress