O NAS

Działamy na rynku od stycznia 2006 roku, jesteśmy zarejestrowani w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej wraz z rozwojem Firmy uzyskaliśmy następujące uprawnienia:

  • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, Nr: 2.22/00099/2006
  • Akredytacja Kuratora Oświaty, Minister Edukacji Narodowej: Nr: WR.546.25.2011.EKG, 24/2011
  • Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, Marszałek Województwa Pomorskiego: Nr 2385
  • Wpis do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych, Prezydent Miasta Gdyni, Nr 34/PL/2016

Naszym celem jest skuteczna i efektywna pomoc w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi.

Misja Centrum Doradczo – Szkoleniowego kształtuje się zgodnie z hasłem
„Zadowolony Pracodawca z Zadowolonego Pracownika”.

Wizja firmy opiera się na: zapewnianiu rozwoju zawodowego poprzez pośrednictwo pracy, doradztwo oraz szkolenia.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowo-doradczych, potwierdzone licznymi Referencjami Firm korzystających z naszych usług.

Nasza kadra Trenerska to wysoce wykwalifikowani Specjaliści, Praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym oraz umiejętnościami przekazania posiadanej wiedzy – na bieżąco weryfikowani pod kątem jakościowym zarówno przez Uczestników szkoleń, jak i liczne kontrole oraz nasz wewnętrzny Zespół ds. Utrzymania Jakości.

Szkolenia oraz Doradztwo ukierunkowane jest zawsze na stronę praktyczną, wszystkie zajęcia prowadzimy metodą warsztatową z naciskiem na liczne studium przypadków i praktycznych rozwiązań. Wiedzę merytoryczną przedkładamy Państwu w formie praktycznych warsztatów, gdyż wierzymy, że w ten sposób człowiek najszybciej i trwale jest w stanie przyswoić sobie nową wiedzę. Ankiety poszkoleniowe, liczne Referencje Firm kierujących swoich Pracowników na szkolenia oraz wyniki pokontrolne wskazują na profesjonalizm prowadzonych usług szkoleniowo – doradczych, a tym samym ich efektywność i skuteczność, z czego bardzo się cieszymy.

Wynajem sal

Zapraszamy Państwa serdecznie do wynajmu na godziny naszych sal szkoleniowych w Centrum Gdyni.

Sale są komfortowo wyposażone w zaplecze szkoleniowo-doradcze: projektor, ekran projekcyjny, tablica dwustronna typu whiteboard, stoły, krzesła. Sale szkoleniowe do 16 osób w układzie z komputerami, do 22 osób bez komputerów, wszystkie posiadają klimatyzację oraz przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo zapewnić Państwu możemy zaplecze gabinetowe, sekretaryjne, jak również obsługę cateringową.

Ceny najmu uzależnione są od liczby godzin oraz niezbędnego wyposażenia: od 30 PLN Netto – 60 PLN Netto/ godzinę zegarową.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress