Szkolenia Dedykowane dla Firm

Kompetencje i umiejętności Pracowników są nośnikiem sukcesu Firmy  – dlatego istotnym jest stosowanie takich narzędzi zarządzania ludźmi, które stymulują Pracowników do ciągłego rozwoju i podnoszenia efektywności swojej pracy.

Wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu praktycznych i funkcjonalnych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, oferujemy szkolenia szyte na miarę potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapewniamy wysoce wykwalifikowaną Kadrę Dydaktyczną – Praktyków o doskonałych umiejętnościach interpersonalnych.

Szkolenia prowadzimy głównie w oparciu o warsztaty pozwalając Uczestnikowi na interaktywny udział w zajęciach, dzięki czemu efektywność zajęć oraz skuteczność wdrażanych zagadnień jest najlepsza.

Priorytetem jest dla nas profesjonalizm wykonywanych usług, jakość ma dla nas ogromne znaczenie, zapewniamy Państwu Indywidualne podejście do Każdego Uczestnika, Bezpłatne Doradztwo Poszkoleniowe.

Na podstawie zgłoszonych potrzeb szkoleniowych przygotowujemy stosowną, Dedykowaną ofertę szkoleniową zapewniając Państwu współpracę z Ekspertem, Specjalistą najbardziej dopasowanym do zgłoszonych zapotrzebowań oraz uwzględniając Państwa branżę.

Gwarantujemy, że czas spędzony z nami będzie jednym z najbardziej efektywnych zajęć, w których będą mieli Państwo przyjemność uczestniczyć.

W zakładkach poniżej poszczególnych szkoleń odnaleźć Państwo mogą zakresy tematyczne szkoleń jakie na co dzień realizujemy.  Z przyjemnością podejmiemy się również wyzwaniu tematów wokół biznesowych, które wynikają z Państwa zapotrzebowań. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

 

Kilka opinii:

Uzyskane w trakcie szkolenia praktyczne wskazówki i wiedza teoretyczna pozwoliły również na lepszą identyfikację grup docelowych oraz ponowną, bardziej szczegółową analizę produktową, co znalazło swoje odzwierciedlenie w działaniach marketingowych.

Andrzej Sławiński
Dyrektor VERIM GmbH Sp. z o.o., Szwajcaria

Było to kolejne szkolenie profesjonalnie zorganizowane dla naszej firmy przez Centrum Doradczo-Szkoleniowe, dlatego możemy polecić firmę jako znakomitego i skutecznego organizatora szkoleń.

Izabela Michniewska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich ALTADIS POLSKA S.A., Radom

Na wyrazy uznania zasługują również umiejętności organizacyjne Firmy. Centrum zapewniło niezwykle miłą i sympatyczną atmosferę, chętnie służyło pomocą i radą.

Jacek Skarbek
Prezes Zarządu GIWK Sp. z o.o., Gdańsk

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone prawidłowo pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Jakościowo wyróżniły się profesjonalizmem i dbałością o indywidualne podejście do klienta.

Iwona Flis
Wiceprezes, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość Oddział Terenowy w Gdańsku

…Jesteśmy przekonani, że tak wykonane usługi doradczo-szkoleniowe na potrzeby przyszłych klientów, przyczynią się do dalszego rozwoju Państwa Firmy.

Mgr inż. Tomasz Płowens
Dyrektor, Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Centrum Doradczo-Szkoleniowe jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy.

Agnieszka Ziółkowska
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi P.H.U. IGLOTECH Kwidzyn

Zlecenia dotyczyły rekrutacji i selekcji kompetentnych i profesjonalnych Trenerów do poszczególnych Projektów realizowanych w ramach Programów UE. Poziom wiedzy, jakość świadczonych usług, standard i formę przyjętych rozwiązań oceniamy jako wysoce satysfakcjonujące.

Małgorzata Makiewicz
Członek Zarządu Fundacja Gospodarcza w Gdyni

…Praca została wykonana z należytą starannością, prawidłowo ukończona i spełniła nasze oczekiwania, dzięki czemu możemy ocenić firmę Centrum Doradczo-Szkoleniowe jako rzetelnego partnera. Z przyjemnością udzielamy rekomendacji.

Jan Szymański
Dyrektor Departamentu Programów Regionalnych, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress