SZKOLENIA

Oferta szkoleniowa:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Kompetencje i umiejętności Pracowników są nośnikiem sukcesu Firmy – dlatego istotnym jest stosowanie takich narzędzi zarządzania ludźmi, które stymulują Pracowników do ciągłego rozwoju i podnoszenia efektywności swojej pracy.

Wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu praktycznych i funkcjonalnych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, oferujemy szkolenia szyte na miarę potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapewniamy wysoce wykwalifikowaną Kadrę Dydaktyczną – Praktyków o doskonałych umiejętnościach interpersonalnych.

Szkolenia prowadzimy głównie w oparciu o warsztaty pozwalając Uczestnikowi na interaktywny udział w zajęciach, dzięki czemu efektywność zajęć oraz skuteczność wdrażanych zagadnień jest najlepsza.

Zapewniamy Państwu profesjonalne materiały szkoleniowe oraz komfortowe warunki pracy, nowoczesne, doskonale wyposażone sale szkoleniowe. Do Państwa dyspozycji pozostają: notatniki, długopisy, teczki, kalkulatory, pen-drive, laptopy, etc. W przerwach zapraszamy Państwa na catering: kawę z ekspresu, pyszną herbatę, ciasteczka oraz relaks na kanapie przy akwarium morskim.

Priorytetem jest dla nas profesjonalizm wykonywanych usług, jakość ma dla nas ogromne znaczenie, zapewniamy Państwu na Interaktywny Warsztat, Indywidualne podejście do Każdego Uczestnika, Bezpłatne Doradztwo Poszkoleniowe.

Gwarantujemy, ze czas spędzony z nami będzie jednym z najbardziej efektywnych zajęć, w których będą mieli Państwo przyjemność uczestniczyć.

Nasze kursy i szkolenia:

Zaufali nam:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress