Kursy Graficzne

Zapraszamy na profesjonalne kursy z zakresu obsługi programów graficznych, których celem jest zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia grafiki komputerowej z wykorzystaniem programów CorelDRAW i Adobe Photoshop.

Kursy dostępne są w następujących pakietach:

  • Kurs CorelDRAW Poziom I dla początkujących,
  • Kurs CorelDRAW Poziom II dla średniozaawansowanych,
  • Kurs Adobe Photoshop Poziom I dla początkujących,
  • Adobe Photoshop Poziom II dla średniozaawansowanych

Dzięki warsztatowej formie prowadzenia zajęć oraz wykwalifikowanej kadrze trenerskiej Uczestnicy nabędą umiejętności tworzenia grafiki przydatne na użytek prywatny lub zawodowy.

Wybrane opinie:

Podczas zajęć Prowadzący podchodził do każdego z Uczestników, w profesjonalny i zrozumiały sposób tłumacząc omawiane zagadnienia. Praktyczne umiejętności nabyte w trakcie szkolenia okazały się niezwykle przydatne zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Jacek Skarbek
Prezes Zarządu GIWK Sp. z o.o., Gdańsk

Cechą szkolenia była wysoka jakość, profesjonalizm i rzetelność wykonania.

Marek Dąbrowski
Dyrektor North Cape Minerals Sp. z o.o., Gdańsk

Kurs został przeprowadzony w profesjonalny sposób, zgodnie z programem i harmonogramem. Przygotowanie kursu, materiały dydaktyczne dla uczestnika, podejście i zaangażowanie trenera w prowadzenie zajęć, a także wyposażenie sali szkoleniowej były na najwyższym poziomie.

Janina Borkowska
Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Puck

Osoby prowadzące zajęcia wykazały się szeroką wiedza i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień, jak również przyjaznym podejściem do szkolonych osób. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć.

Lidia Krawiecka-Nacewicz
DCT, Tczew

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress