Kursy Księgowo – Kadrowe

Kursy Księgowo – Kadrowe

Kursy Księgowo – Kadrowe prowadzone przez nasze Centrum posiadają Akredytację Kuratora Oświaty, Minister Edukacji Narodowej: Nr: WR.546.25.2011.EKG, 24/2011.

Na podstawie nadanej Akredytacji po zdanym Egzaminie otrzymują Państwo honorowane Zaświadczenie MEN z wymienionym dokładnym Programem zajęć wraz z liczbą godzin przeznaczonych na poszczególne moduły szkolenia.

Kursy Księgowo-Kadrowe objęte ww. Akredytacją Kuratora Oświaty, otrzymują Państwo Zaświadczenie MEM oraz MPiPS z kodem zawodu: Księgowy/Specjalista ds. Kadr/ Specjalista ds. Wynagrodzeń/Główny Księgowy.

Kursy Księgowo – Kadrowe prowadzą doświadczeni Specjaliści potrafiący przekazać swoją ogromną wiedzę; Trenerzy z wieloletnią Praktyką Zawodową, na co dzień pracujący w zawodzie: Biegły Rewident, Główny Księgowy, Księgowy, Specjalista ds. Kadr i Płac, Wdrożeniowiec Systemu Symfonia.

Mocną stroną prowadzonych zajęć jest ich forma – nacisk na stronę praktyczną. Zajęcia prowadzimy w formie praktycznych warsztatów w oparciu o Programy Komputerowe: Symfonia oraz Płatnik. Zależy nam na przekazaniu Państwu praktycznej wiedzy umożliwiającej szybkie podjęcie pracy, bądź też zweryfikowanie obecnie prowadzonej księgowości/kadr/płac.

Uczestnicy otrzymują:

  • Przydatne Ustawy i Rozporządzenia,
  • Kompleksowe materiały szkoleniowe – cały segregator praktycznej wiedzy
  • Bezpłatne doradztwo po szkoleniu z zakresu Kursu,
  • płytę CD/pendrive z Programami: Płatnik i Symfonia na użytek domowy.

Zakończenie zajęć wiąże się z poznaniem wielu przydatnych wskazówek, uzyskaniem bardzo przydatnych skryptów oraz honorowanym Zaświadczeniem Ministra Edukacji Narodowej ukończenia danego Kursu wraz z wymienionym Programem.

Wybrane opinie:

Spotkania wzbogaciły moją wiedzę na temat Księgi Przychodów i Rozchodów, jak również potrzebnego w pracy Płatnika. W czasie szkoleń można było liczyć na wykładowców, na ich kompetentną pomoc. Nasze pytania były „maglowane” dopóty, dopóki wszyscy zrozumieli.

Anna Małek
Uczestniczka szkoleń księgowych

Kurs został przygotowany i przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, zasługuje na pozytywną ocenę zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Osoba prowadząca kurs wykazała się ogromną wiedzą z omawianej tematyki, a także zdolnościami przekazania wiedzy w zrozumiały i czytelny sposób.

Alwira Chrobak
Właściciel P.W. „GLEJT”, Gdańsk

Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie i zasługuje na pozytywną ocenę pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Osoby prowadzące szkolenie wykazały się ogromną wiedzą z omawianej tematyki, jak również zdolnościami przekazania tej wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały. Z całą pewnością mogę polecić Centrum Doradczo-Szkoleniowe jako profesjonalny i rzetelny ośrodek szkoleniowy.

Andrzej Drania
Kancelaria Adwokacka, Gdynia

Kurs przeprowadzono z należytą starannością i z pełnym profesjonalizmem, zgodnie z wytyczonym programem.. Zajęcia odbywały się w formie warsztatów, dzięki czemu Pracownik zdobył wiedzę i praktyczne umiejętności.

Piotr Wysocki
Właściciel PAW Systemy Zabezpieczeń, Rumia

Polecam i zachęcam do korzystania ze szkoleń organizowanych przez CDS ze względu na fachowe przygotowanie, a także miłą atmosferę.

Anna Kowalska
Uczestniczka szkolenia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress