Szkolenia dla Asystentek

Szkolenia dla Asystentek

Szkolenia dla Asystentek ukierunkowane są na przekazanie wiedzy i umiejętności, które pozwolą Paniom lepiej planować, organizować i efektywniej wykorzystywać czas, właściwie dobierać metody, techniki i formy komunikowania się oraz skutecznie działać w sytuacjach trudnych. Wiedza, jak zachowywać się zgodnie z zasadami savoir vivre, jak przeprowadzać rozmowy telefoniczne, jak pisać dokumenty i sprawnie organizować prace biura, wpłynie bezpośrednio na jakość i styl pracy oraz pozytywny wizerunek firmy w oczach Klientów.

Szkolenia z savoir vivre kierowane są dla Wszystkich, którym zależy na Jakości odbioru swojego wizerunku w świecie biznesu i nie tylko. Dobre maniery to niczym dobre wychowanie, którym każdy chciałby się poszczycić. Podczas szkolenia uzyskają Państwo szereg praktycznych wskazówek: jak obracać się w świecie biznesu, jak profesjonalnie zachować się w różnych zaskakujących sytuacjach oraz jak wywrzeć najlepsze wrażenie na innych.

Serdecznie zapraszamy, gwarantujemy, że udział w naszych zajęciach będzie jednym z najlepiej spędzonych czasem.

Wybrane opinie:

Szkolenie przygotowane zostało z należyta starannością i zasługuje na pozytywną ocenę zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Zdobyta podczas szkolenia wiedza pozwoliła właściwie dobrać metody działania, przyczyniając się tym samym do lepszej organizacji pracy i sprawnej realizacji powierzonych zadań.

Magdalena Buczeń
PGNiG SA

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, kładąc nacisk na indywidualny udział uczestników. Sposób i przekazanie wiedzy był doskonały.

Anna Peregrym
Referent ds. pracowniczych SKALTECH, Legnica

Szkolenie zostało w pełni przeprowadzone profesjonalnie, z nastawieniem na indywidualne potrzeby klienta. Kurs wyróżnia się wysokim poziomem merytorycznym i dydaktycznym. Kompetentna kadra szkoleniowa dodatkowo podniosła jakość wykonywanej usługi.

Wojciech Rydzyński
Kierownik Pracowni ARCHIPLAN, Gdynia

Program szkolenia był bardzo interesujący i zawierał wszystkie ważne zagadnienia związane z praca asystentki. Pani Anna Kisicka w ciekawy sposób przeprowadziła zajęcia, kładąc nacisk na warsztatową stronę zajęć, wykazując tym samym wybitne zdolności trenerskie.

Anna Wolff
Referent ds. sekretariatu Centrum Integracji Społecznej „CISTOR” w Toruniu

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny i w pełni ukierunkowany na potrzeby szkolącej się osoby. Na szczególne uznanie zasługuje rola wykładowców prezentujących wysokie umiejętności dydaktyczne.

Jerzy Szkolnicki
Prezes Zarządu Green Way Sp. z o.o., Gdynia

Kompetentny Trener, wiedz, która została przekazana oraz warunki szkolenia zachęciły naszych pracowników do dalszego uczestnictwa w kursach organizowanych przez Centrum Doradczo-Szkoleniowe.

Małgorzata Lalewicz
BROKER Hurtownie Materiałów Budowlanych, Starogard Gdański

Przeprowadzone szkolenie pozwoliło zdobyć uczestnikom nowe kwalifikacje zawodowe, które będą mogli w pełni wykorzystywać na dalszej drodze rozwoju zawodowego.

Bożena Stępień
Prezes Zarządu Centrum Księgowe, Doradcze i Informatyczne „BOJA” Sp. z o.o., Gdynia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress