Szkolenia Komputerowe

Szkolenia Komputerowe

Zapraszamy na profesjonalne kursy komputerowe, których celem jest zwiększenie efektywności Państwa pracy. Na naszych szkoleniach przekazujemy Państwu, w jaki sposób pakiety programów biurowych wykorzystane mogą być zarówno do rozwiązania prostych zadań, jak też złożonych i różnorodnych problemów biznesowych.

Oferujemy Państwu szkolenia z pakietu biurowego MS Office:

WORD – dokumenty tekstowe,
EXCEL – arkusz kalkulacyjny, różne poziomy zaawansowania,
POWERPOINT – prezentacje multimedialne
OUTLOOK – poczta elektroniczna.

Gwarantujemy poznanie wielu praktycznych wskazówek dotyczących selekcji i grupowania dokumentów w odpowiednie katalogi, bezpiecznego i biegłego operowania możliwościami, jakie daje praca z komputerem, tworzenia ciekawych prospektów i profesjonalnych dokumentów oraz prezentacji
multimedialnych. Znając możliwości MS Office EXCEL można stworzyć praktycznie dowolne narzędzie do przygotowywania, przetwarzania, analizowania i prezentowania wszelkiego rodzaju danych liczbowych i nie tylko. Właśnie dlatego jest to szczególnie cenione narzędzie przez księgowych, audytorów i analityków finansowych.

Wybrane opinie:

Podczas zajęć Prowadzący podchodził do każdego z Uczestników, w profesjonalny i zrozumiały sposób tłumacząc omawiane zagadnienia. Praktyczne umiejętności nabyte w trakcie szkolenia okazały się niezwykle przydatne zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Jacek Skarbek
Prezes Zarządu GIWK Sp. z o.o., Gdańsk

Cechą szkolenia była wysoka jakość, profesjonalizm i rzetelność wykonania.

Marek Dąbrowski
Dyrektor North Cape Minerals Sp. z o.o., Gdańsk

Kurs został przeprowadzony w profesjonalny sposób, zgodnie z programem i harmonogramem. Przygotowanie kursu, materiały dydaktyczne dla uczestnika, podejście i zaangażowanie trenera w prowadzenie zajęć, a także wyposażenie sali szkoleniowej były na najwyższym poziomie.

Janina Borkowska
Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Puck

Osoby prowadzące zajęcia wykazały się szeroką wiedza i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień, jak również przyjaznym podejściem do szkolonych osób. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć.

Lidia Krawiecka-Nacewicz
DCT, Tczew

Wiedza przekazana naszym pracownikom została w pełni wykorzystana na poszczególnych stanowiskach prac, a profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe wykorzystywane są nadal przez uczestników kursu.

Aleksandra Dziewit
Kierownik Działu Doskonalenia Systemu Zarządzania ZIAJA LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., Gdańsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress